Hostagrund prim 3v1 biely 0,6l

Kód: 20089
€8,80
Skladom

Hostagrund Prim 3v1 je multifunkčný základný i vrchný antikorózny pololesklá farba.Jednovrstvová pololesklá farba spájajúci vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je určená k priamym nátery kovov vo vonkajšom i vnútornom prostredí. Farba je ideálna pre nátery oceľových materiálov a oxidované pozinkovaných povrchov ako napr. Strechy, kovové konštrukcie, stožiare, ploty, stĺpy, dvere a pod. Farbu je možné použiť aj pre náter savých podkladov. Farba nie je určená na nátery, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou a na nátery detského nábytku a hračiek. Hostagrund Prim 3v1 S 2177 sa nanáša na vopred pripravený podklad. Pred použitím sa farba podľa potreby nariedi riedidlom S 6006 a dôkladne zamieša. Aplikuje sa v 2 - 3 vrstvách podľa predpokladanej náročnosti aplikácie. Interval pre nanášanie jednotlivých vrstiev je minimálne 8 hodín. Odporúčaná hrúbka jednej vrstvy je 30 - 40 mikrometrov. Na ucelené plochy používajte vždy materiál z jednej výrobnej šarže. Pri užití rovnakej výrobnej šarže je zaručený rovnaký farebný odtieň. Minimálna teplota vzduchu pre nanášanie je 5°C, teplota natieraného podkladu musí byť 3°C nad rosným bodom, pričom teplota a relatívna vlhkosť vzduchu musí byť merané v blízkosti natieraného podkladu. Teplota podkladu nesmie byť vyššia ako 40°C. Relatívna vlhkosť vzduchu nesmie byť vyššia ako 75%. Nižšia teplota a vyššia relatívna vlhkosť pri nanášaní a zasychaní a príliš silná vrstva nanášaného filmu výrazne spomaľujú zasychanie a pretvrdnutie náterového filmu. Odporúčané spôsoby aplikácie: Striekanie, štetec, valček Schnutia:Zaschnutý proti prachu do 2 hodínZaschnutý do 12 hodín Riedidlo:S 6006 (štetec, valček) Teoretická výdatnosť: 10 - 12 m2 / 1 l

Dodatočné parametre

Kategória: Farby - laky
Hmotnosť: 1 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie