Lazurol classic 0021 orech 0,75L

Kód: 10130
Skladom

LAZUROL Classic lazúrovací lak S 1023 / 0021 orech 0,75ml
LAZUROL CLASSIC S 1023 je napúšťacia syntetická lazúra so zmesou voskov. Lazurovací lak sa používa na nátery dreva, drevotriesky a korku (záhradný nábytok, drevené štíty, podhľady, obloženie stien a stropov, ploty, chaty a drevené domčeky, okná, dvere, korok, penetrácia drevených podláh. Použiť sa môže v interiéri aj v exteriéri (s výnimkou bezfarebného odtieňa). 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lak nie je určený na nátery, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou a na nátery detského nábytku a hračiek. 
Použite:
Nanáša sa po dôkladnom rozmiešaní na suché, neorosené drevo o vlhkosti maximálne 25%, min. teplota pri aplikácii +7 ° C. Pre vnútorné použitie sa nanáša v 1 až 2 vrstvách, pre vonkajšie nátery je vhodné použiť tri vrstvy, ale iba farebnými odtieňmi. Bezfarebný lak je určený pre nátery v interiéroch. Jednotlivé nátery možno nanášať v intervaloch 24 hodín. Pre rovnomerné zvýraznenie kresby dreva je vhodné nevsáklý lak po 10 až 15 tich minútach od nanesenia zotrieť pomocou suchého štetca alebo handry. Lak nie je nutné riediť.
Drevo pred náterom sa môže ošetriť proti plesniam, hubám a drevokaznému hmyzu napr LAZUROL impregnačný základ S 1033 alebo niektorým prípravkom z radu LIGNOFIX (LIGNOFIX-OH, LIGNOFIX TOP) a pod. Natierať na suchý, vopred pripravený podklad: obrúsiť a očistiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Farby - laky
Hmotnosť: 1 kg